Asla Pes Etmeyenler Kulübü, Yeniden!

Asla Pes Etmeyenler Kulübü, şimdi birbirinden ünlü yeni üyeleriyle karşınızda. Üyelerimiz hiç bilmedikleri bir alanda, işin uzmanlarıyla, yepyeni tecrübeler kazanacaklar, kendilerine meydan okuyacaklar ve tabii ki asla pes etmeyecekler.

Asla Pes Etmeyenler

Sinan Güler & Can Bonomo

Asla Pes Etmeyenler Kulübü Sinan Güler ve Can Bonomo ile devam ediyor! Ünlü basketbolcu Sinan Güler’le Can Bonomo’nun eğlenceli dakikalarına sen de ortak ol!

Asla Pes Etmeyenler

Selçuk Erdem & Sermin Yaşar

Karikatür çizimi kolay mı zor mu? Karikatürist Selçuk Erdem ve Oyuncu Anne Sermin Yaşar’ın yeni videosu yayında! Videoyu izle ve kararı sen ver.

Asla Pes Etmeyenler

Metin Türkcan & Gonca Vuslateri

Ünlü gitarist Metin Türkcan’ın Gonca Vuslateri’ye gitar öğretirkenki rock dolu anlarına tanık olacağınız eğlenceli videomuz yayında!

Asla Pes Etmeyenler

Arda Türkmen & Erdem Yener - Aylin Kontente

Asla Pes Etmeyenler Kulübü'nün yeni üyeleri Erdem Yener ve Aylin Kontente, Arda Türkmen’in eşliğinde lezzetli mi lezzetli bir "İmam Bayıldı" yapmayı öğreniyor! Yapabildiler mi dersiniz ?!

Asla Pes Etmeyenler

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

Asla Pes Etmeyen Nesiller yetişmesine katkıda bulunmak isterseniz TEV ASLA PES ETMEYENLER KULÜBÜ BURS FONU için tıklayın

Asla Pes Etmeyenler

Leo Lunatic & Birce Akalay

Asla Pes Etmeyenler Kulübü yeni üyelerinin sıra dışı hikayeleriyle geri geliyor! Leo Lunatic, 20 yıllık graffiti tecrübesini Birce Akalay'a aktardığı videosu şimdi yayında!

Asla Pes Etmeyenler

Asla Pes Etmeyenler Kulübü Geri Dönüyor

Asla Pes Etmeyenler Kulübü, birbirinden ünlü yeni üyelerinin sıra dışı ve eğlenceli deneyimleriyle geri dönüyor.

Asla Pes Etmeyenler

Yeniden, Asla Pes Etmeden!

Asla Pes Etmeyenler Kulübü’nün birbirinden ünlü yeni üyeleri; hiç bilmedikleri bir alanda, işin uzmanlarıyla yepyeni tecrübeler kazanacaklar, kendilerine meydan okuyacaklar ve tabii ki asla pes etmeyecekler. TEV ve Pharmaton’un katkılarıyla yeni nesillere eğitim desteği sağlayacaklar. Yeniden, asla pes etmeden!

Asla Pes Etmeyenler Kulübü 2018

Onlar hayatlarında şansa inanmadı ve başarıya ulaşmak için pes etmediler!

Asla Pes Etmeyenler Kulübü Üyelerini Yakından Tanıyın!

ARDA TÜRKMEN

ARDA TÜRKMEN

İçten anlatımı ve en zor yemekleri dahi kolaymışçasına aktarmasıyla kalplerimize kök salan şef ve lezzet kâşifi. Kitapları ve televizyon programlarıyla yemek sanatını geniş kitlelere sevdiren isim… Haliyle, tavrıyla “bizden biri”. Kaybedişlerini, mağlubiyetlerini zaferlere çeviren, hayat ringinde kazanan olmak için mücadeleden hiç vazgeçmeyen Arda, çok çalışarak yolunu kendi açanlardan.

BÜNYAMİN AYDIN

BÜNYAMİN AYDIN

Jared Leto, Rita Ora, Miley Cyrus gibi yıldızların tercihi, dünyanın dört bir yanındaki moda merkezlerinde saygın bir yeri olan Les Benjamins markasının kurucusu ve yaratıcı yönetmeni. Asla pes etmeyecek gençler için moda dünyasından bir pusula. Hedeflerini küçük parçalara bölüp hayallerini ilmek ilmek dokurken, geriye asla bakmayan ve durmadan çalışan bir düş işçisi.

CANER ELER

CANER ELER

Düşünen spor dergisi Socrates’in Genel Yayın Yönetmeni. Eurosport'un sevilen spikeri. Bacağını amansız bir hastalıkta kaybetti, ama azim ve mücadele gücünü asla. Hayat boyu sporcu, hayat boyu spor sevdalısı. Yaşam enerjisini neden mutlu olduğunu keşfederek, çocukluğunu kaybetmeyerek kazanan, içimizden bir kahraman!

ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY

ÇAĞLA BÜYÜKAKÇAY

Grand Slam turnuvalarında tek kadınlarda ön eleme turlarında oynayan ve turu geçen ilk milli tenisçimiz. Adana’dan Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya açılan “asla pes etmeyen” sporcu. Başarılarıyla gençlerin ilham kaynağı. Azmi ve çalışkanlığıyla kulvarının en başarılı isimlerinden. Keşkeleri yok, yaşadıklarıyla beslenip büyüyen ve asla pes etmeyen “ilklerin” sporcusu.

ÇETİN YILMAZ

ÇETİN YILMAZ

Dinmek bilmeyen basketbol tutkusuyla, engellere kafa tutan, hayallerine sıkı sıkıya sarılıp, “asla pes etmeden” hedeflerine ulaşan gerçek bir spor kahramanı. ODTÜ bençinden Basketbol A Milli Takımı Baş Antrenörlüğüne uzanan yolun “yılmaz” yolcusu. Hayatınızın dümenine geçip bir şeyi onun kadar isterseniz, inanın olur!

FUAT GÜNER

FUAT GÜNER

Hayran olunası müzisyen, söz yazarı, besteci. Asla Pes Etmeden ve birbirlerinden kopmadan 50 yıldır kalplerimizde ve kulaklarımızda yaşayan MFÖ’nün F’si! Onun için her şeyin başı sabır ve azim. Yeter mi? Yetmez! Bitmek tükenmek bilmeyen bir merak, eğitim ve çok çalışmak, başarısının sırrı!

GAMZE CİZRELİ

GAMZE CİZRELİ

Dokunduğunu güzelleştiren ve büyüten girişimci iş kadını. Hayallerinin peşinde “asla pes etmeden” koşmaktan yorulmayan maratoncu. Üstelik de yarattığı BIG CHEFS gibi, yüreği büyük insan. Düşmekten korkmayan, düştüğünde daha güçlü kalkan bir hayat savaşçısı...

DOÇ. DR. LALE ORTA

DOÇ. DR. LALE ORTA

Türkiye'nin FIFA Kokartlı ilk kadın hakemi ve ilk kadın futbol antrenörü. Sahaların altın kalbi. Bilgi ve tecrübelerini gençlere aktaran bir öğretim üyesi. Yalnızca futbolda değil, kadınlar için her başarıda bir ilham kaynağı. Son düdük çalmadan asla pes etmeyenlerden.

MEHMET TURGUT

MEHMET TURGUT

Kurgusal fotoğrafın Türkiye’deki en yaratıcı ve özel ismi desek, abartmamış oluruz. Çektiği her fotoğrafla “olay” yaratan, çalışmaları dünya yıldızlarının albüm kapaklarına taşınan, fotoğraf dünyasının “Asla Pes Etmeyeni”. Henüz 10 yaşında işe vesikalık, düğün ve sünnet fotoğrafları çekmekle başlayıp, dünyaya açılan bir fotoğraf fenomeni.

ÖMER FARUK SORAK

ÖMER FARUK SORAK

Film setlerinden yönetmenliğe uzanan zorlu hikâyenin “asla pes etmeyen” başrol oyuncusu. “Vizontele”, “Gora”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “Yahşi Batı” gibi leziz eserlere imzasını atan yönetmen. Tosladığı duvarları, inadıyla, asla pes etmeden mücadele etmesiyle yıkan, yaşadıklarından aldığı ilhamı, yaşayacak olanlarla paylaşmayı bilen, gerçek bir sinema emekçisi.

YEKTA KOPAN

YEKTA KOPAN

Seslendirdiği karakterlerle hepimizin kulaklarında iz bırakan, hayatlarımıza sızan seslendirme sanatçısı. Üstelik de yazar… ve televizyon spikeri…. ve programcı… ve de yolunda “asla pes etmeden” ilerleyen güzel insan. Her sabah öğrenme iştahıyla uyanan, merakıyla dünyayı keşfe çıkan, öğrendikçe paylaşan bir umut dağıtıcısı.