PHARMATON® ÜRÜN AİLESİ

PHARMATON® VITALITY TABLET

Pharmaton® Vitality, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115®, 11 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. Etkinliği 30’un üzerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanan Ginseng G115® yoğun ve stresli yaşam temposunda konsantrasyonu destekler.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

PHARMATON® VITALITY EFERVESAN TABLET

Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115®, 11 Vitamin ve 3 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. Etkinliği 30’un üzerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanan Ginseng G115® yoğun ve stresli yaşam temposunda konsantrasyonu destekler.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

PHARMATON® ESSENTIAL DAILY

Pharmaton® Essential Daily, 12 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B6, B12, D vitaminleri ve Folik Asit, Demir, Selenyum, Çinko, Bakır bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

PHARMATON® ESSENTIAL WOMEN

Pharmaton® Essential Women, 12 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan Biotin, Selenyum, Çinko normal saçın ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

PHARMATON® ESSENTIAL MEN

Pharmaton® Essential Men, 12 Vitamin ve 6 Mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğindeki D vitamini ve Magnezyum normal kas fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

PHARMATON® 50+

Pharmaton® 50+, Omega-3, 8 Vitamin ve 4 mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan Omega-3, kalbin, beynin ve görme yetisinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Vitamin ve mineral desteğine gereksinim duyan bireyler

İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Günde 1 Pharmaton®. Daha Fazla Sen!

GİNSENG

Pharmaton® Tablet ve Efervesan Tablet formları içeriğinde patentli ve standardize edilmiş Ginseng G115® bulunmaktadır. Her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesi ile aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar.

Pharmaton® Tablet’in Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

DETAYLI BİLGİ AL

MİNERAL

Vitaminler yağda veya suda çözünür olarak sınıflandırılan organik maddelerdir.

A, D, E ve K vitaminleri yağda çözünür ve vücutta depolanabilir.

Suda çözünen vitaminler (C vitamini ve B6, B12 ve folat gibi B-kompleks vitaminleri) depolanamaz.

DETAYLI BİLGİ AL

VİTAMİN

Mineraller, çeşitli fonksiyonlar için vücudun ihtiyaç duyduğu maddelerdir.

Mineraller kemik ve diş oluşumunda rol oynar, vücut sıvıları ve dokularının temel bileşenleridir ve enzim ve sinir fonksiyonlarında işlevi vardır.

DETAYLI BİLGİ AL

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality Tablet ve Efervesan Tablet nedir ve ne işe yarar?

Pharmaton® Vitality Tablet ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Ginseng G115® nedir? Ginseng'ten farkı nedir?

Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Tablet ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her tablette aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Tablet ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

Pharmaton® 50+ kimler tarafından kullanılabilir?

Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.

Pharmaton® bağışıklığı güçlendirir mi?

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® markalı ürünler nerede üretilmektedir?

Pharmaton® Tablet ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.