Sanofi
Facebook Twitter Instagram Youtube

Kullanım Koşulları

Adresler

Bu web sitesi SANOFİ'nin uluslararası bilgi kaynağıdır ve global işimiz hakkında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ürünlerin onay durumu ve onaylı ürünlerin etiketleri ile ilgili bilgilerin ülkeden ülkeye değişiklik gösterebileceğine ve ülkeye özel bilgilerin iş yaptığımız ilgili ülkelerde bulunabileceğine dikkatinizi çekmek isteriz.

İçerik Kullanımı

Bu sitedeki tüm içerikler Sanofi Sağlık Ürünleri Ltd Şti'ne aittir ve telif hakkı ile korunmaktadır. Bu sayfadaki belgelerin (örneğin beyaz kağıtlar, çıkan haberler, veri sayfaları ve Sık Sorulan Sorular) kullanımına yalnızca aşağıdaki koşulların varlığı halinde izin verilir: (1) Bu bildirimin,özellikle bu telif hakkı bildirimi ve izin bildiriminin, tüm kopyalarda görünmesi, (2) Bu belgelerin kullanımının, yalnızca bilgi amaçlı, medya ve reklam amacı olmayan ya da sadece kişisel kullanım amaçlı olması ve herhangi bir bilgisayar ağına kopyalanmaması ya da paylaşılmaması ya da ticari medyada kullanılmaması, ve (3) Belgeler üzerinde hiçbir değişiklik yapılmaması şartı ile olabilir. Bunlar dışındaki amaçlar için kullanılması açıkça yasak olup, başka amaçlar için kullanılması hukuki ve adli yaptırımlara sebebiyet verebilir. Aykırı kullanımlara karşı yasal takibatta bulunulacaktır.

Yukarıda belirtilen izinler, sanofi.com websitesi veya Sanofi Grubu tarafından sahip olunan, işletilen, lisanslanan ve kontrol edilen herhangi bir sitenin tasarım veya düzeninin kullanımını kapsamaz. Bu web sitelerinin içerikleri ve kullanılan tüm elementleri telif hakkı, ticari takdim şekli, ticari marka, haksız rekabet ve diğer kanunlar ile korunmakta olup bunların tamamı veya bir kısmı kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya taklit edilemez. SANOFİ web sitelerindeki hiçbir ticari marka, takdim şekli, logo, grafik, ses ya da resim, bu haklara sahip Sanofi Grubunun özel izni olmadan kopyalanamaz ya da aktarılamaz.

Burada belirtilmeyen diğer tüm haklar saklıdır.

Ticari marka bilgisi

Burada bahsedilen SANOFİ ürünlerinin ticari markaları, kalın karakterler veya ® ticari marka sembolü ile birlikte görünsün ya da görünmesin, Sanofi Grubu'ndaki şirketlere ait ticari markalardır. Şirketlerin ya da ürünlerin gerçek isimleri burada açıklandığı gibi ticari markalarının ayrı ayrı sahipleri olabilir. Burada bahsedilen gerçek şirketlerin veya ürünlerin isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Bu ticari markaların, SANOFİ şirketinin isminin ve şirket logosunun kullanımı, burada izin verilen durumlar haricinde, açıkça yasaktır ve ceza hukuku bakımından ihlal teşkil edebilir. Burada tartışılan ürünler farklı ülkelerde farklı ticari markalara, etiketlere, ürün sunumuna ve güçlülüğe sahip olabilirler. Herhangi bir açıklama talep etmek için, lütfen yerel temsilcimizle iletişime geçiniz.

Sorumluluğun Reddi

Sanofi Grubu ve/veya ilgili tedarikçileri, herhangi bir amaçla bu web sitesinde yayınlanan belgeler ve ilgili grafiklerde yer alan bilgilerin uygunluğu ile ilgili hiçbir beyanda bulunmamaktadırlar. Tüm bu dökümanlar ve ilgili grafikler, herhangi bir garanti verilmeksizin olduğu gibi sunulmaktadır. Sanofi Grubu ve/veya ilgili tedarikçileri, bu bilgiye ilişkin, tüm zımni garantiler ve ticarete elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk, mülkiyet ve ihlal etmeme gibi tüm garanti ve koşullara ilişkin sorumluluğu reddetmektedir. Bilgilerin tüm erişim ve kullanımı ve bunların içeriği kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Sanofi Grubu ve/veya ilgili tedarikçileri, hiçbir durumda, bu siteden elde edilen bilgilerin kullanımı veya performansıyla ilgili veya bunlarla bağlantılı olarak, sözleşme, ihmal veya diğer bir haksız fiil davasında ortaya çıkacak, özel zararlar, dolaylı zararlar veya netice zararları veya kullanım, veri veya kar kaybı gibi diğer zararlardan sorumlu olmayacaklardır.

Farmasötik ürünler ile ilgili bilgi ve belgeler, herhangi bir sağlık hizmeti ya da diğer yetkili profesyonel danışmanlığı yerine kullanılmamalıdır. Belirli sağlık problemleri hakkında bilgi ve tavsiye arıyor iseniz, sağlık hizmeti yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bu sunucu sisteminde yayınlanan belgeler ya da ilgili grafikler, teknik aksaklıklar ve dizgisel, tipografik hatalar içerebilir. Değişiklikler düzenli olarak buradaki bilgilere eklenir. Sanofi Grubu ve/ya da şirketlerin ilgili tedarikçileri, her zaman burada belirtilen ürünler ya da programlar ile ilgili geliştirmeler ve / veya değişiklikler yapabilir.

Bu sitedeki yazılımlar, belgeler ve sunulan hizmetler ile ilgili ihbarlar

Sanofi Grubu ve/veya ilgili tedarikçileri, hiçbir durumda, bu siteden elde edilen bilgilerin kullanımı veya performansıyla ilgili veya bunlarla bağlantılı olarak, sözleşme, ihmal veya diğer bir haksız fiil davasında ortaya çıkacak, özel zararlar, dolaylı zararlar veya netice zararları veya kullanım, veri veya kar kaybı gibi diğer zararlardan sorumlu olmayacaklardır.

3. Taraf sitelerine olan bağlantılar

Bu alandaki bazı linkler, SANOFİ'nin sitesinden çıkmanıza ve diğer siteleri ziyaret etmenize izin verecektir. Dışarıdaki sitenin yayınında aksi belirtilmediği sürece, bu bağlantılı siteler SANOFİ kurumunun kontrolünde değildir ve Sanofi Grubuna dahil hiçbir teşebbüs, bu bağlantılı sitenin içeriğinden ya da bu sitedeki hiçbir linkten ya da bu sitelere ilişkin hiçbir değişiklik ve güncellemeden sorumlu değildir. Sanofi Grubuna dahil hiçbir teşebbüs bu bağlantılı sitelerdeki web castingden veya bu sitelerdeki herhangi bir formdaki aktarımdan sorumlu değildir. Bu linkler size sadece kolaylık amacı ile sağlanmıştır ve bu linklerin dahil edilmesi Sanofi Grubunun bu sitelere onay verdiği ve desteklediği anlamına gelmez.

Sorular ve Geri Bildirimler

SANOFİ'e bu web sitesi üzerinden iletilen sorular ve geri bildirimler, kişisel sağlık sorunları hakkındaki soruları veya belirli bir reçeteli ürün ile ilgili soruları içermemelidir. Bu tür sorular sağlık hizmetleri profesyonellerine yöneltilmelidir. Bu belgeleri kullanan kullanıcılar, belgelerin içeriği ile ilgili sorular, yorumlar, öneriler veya benzeri hususları içeren geri bildirim verileri gibi bilgilerle yanıt vermeleri halinde, bu bilgilerin gizli olmadığını ve Sanofi Grubunun bu bilgilere ilişkin herhangi bir sorumluluğu olmadığını ve Sanofi Grubunun bu bilgileri, herhangi bir sınırlama olmaksızın, (ancak yürürlükteki gizlilik kanunları kapsamında gerekli ise, yalnızca anonim biçimde) tekrar üretme, kullanma ve üçüncü kişilere açıklama ve dağıtma hakkı olduğunu kabul ederler.

Haber Bülteni

Eğer bir haber bültenine kayıt olduysanız, SANOFİ yeni kaynaklar ve bilgi önerileri hakkında sizi düzenli olarak e-mail ile bilgilendirecektir . Eğer bu hizmet ile artık ilgilenmiyor iseniz, lütfen TR-SAPharmaton@emailph4.aventis.com adresine mail gönderiniz. O durumda, e-posta adresiniz gecikme olmaksızın e-mail listesinden silinecektir.

RSS Haber Kaynağı

SANOFİ RSS haber kaynaklarının kullanımı, İşbu Kullanım Koşullarına bağlıdır. SANOFİ bu hizmetlere istediği zaman son verme hakkına sahiptir.

Hikayeniz için teşekkürler!

Hikayen başarıyla kaydedilmiştir, bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Teşekkürler
Pharmaton® Ekibi

Anasayfaya dön
HİKAYENİZİ ANLATIN

Aşağidaki formu doldurun ve Pharmaton® ekibine iletin

Bize kendinizi anlatın.

Bu hikayeyi göndererek içeriğinin adapte edilip Pharmaton® internet sitesinde yayınlanamsını onaylıyorum.
ZORUNLU ALAN