PHARMATON® VITALITY EFERVESAN TABLET

GÜNLÜK EKSTRA ENERJİ

11 vitamin, 3 mineral, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115® ile ihtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Yoğun ve stresli bir yaşam temposuna sahip, aktif yaşayan herkesin kullanımına uygundur.

İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Günde 1 Pharmaton®. Daha Güçlü Bağışıklık, Daha Fazla Sen!

Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115®, multivitamin ve mineraller ile ihtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet’in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler ve Pharmaton®’un kaliteli bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Vitality Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği 30’un üzerinde yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Günde 1 Pharmaton®; sabahları tercihen kahvaltıda suda eritilerek tüketilmelidir. Herkesin günlük kullanımına uygundur.

Ginseng, Panax ginseng (L.) olarak belirtilen bitkinin köklerinden elde edilen tıbbi açıdan değerli bir içeriktir. Medikal açıdan ilk kullanımı 5000 yıl öncesine dayanan Ginseng, Çin geleneksel tıbbında yıllardır kullanılmaktadır.

En çok kullanılan ve tıbbi açıdan değerli bulunan türü Panax ginseng’dir. Uzak Doğu’da (genellikle Çin ve Kore’de) geniş çapta kullanılmaktadır. Tarih boyunca ginseng, içerisindeki maddeler sayesinde, fiziksel ve zihinsel performansı arttırmaya yardımcı olmak için kullanılmıştır.

Ginseng G115®, Panax Ginseng (L.) içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin üretim teknikleriyle elde edilmiş halidir.

Pharmaton®’un içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton®’un yüksek kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton®'un Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde yapılan klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır.

İÇİNDEKİLER

İçindekiler Miktar (1 Tablet)
Panax Ginseng kök ekstratı, G115 40 mg
Vitaminler
Beta Karoten 2 mg
Vitamin C 60 mg
Vitamin E 10 mg α-TE
Vitamin B3 (niasin) 18 mg NE
Vitamin B6 (piridoksin) 1.64 mg
Vitamin B2 (riboflavin) 1.60 mg
Vitamin B1 (tiamin) 1.14 mg
Vitamin B12 (kobalamin) 1.0 μg
Vitamin D 5 μg
Folik Asit 200 μg
Biotin 150 μg
Mineraller
Demir 10 mg
Bakır 500 μg
Selenyum 50 μg

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet nedir ve ne işe yarar?

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Ginseng G115® nedir? Ginseng'ten farkı nedir?

Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

Pharmaton® 50+ kimler tarafından kullanılabilir?

Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.

Pharmaton® bağışıklığı güçlendirir mi?

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® markalı ürünler nerede üretilmektedir?

Pharmaton® Kapsül ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.