Sanofi
Facebook Twitter Instagram Youtube

Sık Sorulan Sorular

Pharmaton içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.
Parmaton kapsül veya Pharmaton 50 Plus, şeker içermemektedir.
Pharmaton efervesan formu ise tablet başına 0,76 mg şeker içermektedir.
Garay lillo ve arkadaşlarının (1998) yaptığı klinik araştırmaya göre, Pharmaton kapsülün kilo değişimine neden olmadığını kanıtlanmıştır.
Pharmaton kapsül içerisinde bulunan ginsengin, kesinlikle bir doping maddesi olmadığı beyan edilmiştir. Ürünlerimiz, profesyonel sporcular tarafından güvenle kullanılabilir. Doping listeleri yıllık olarak güncellendiğinden, mevcut bilgiler için firmamıza ulaşılmasını tavsiye ederiz.
Pharmaton 50 Plus, içeriği gereği 50 yaş üzeri bireyler için tasarlanmıştır fakat bu yaş grubu dışındakiler ve multivitamin, mineral desteği ile birlikte Omega-3 kullanmak isteyenler de Pharmaton 50 Plus’ı hekimlerine danışarak tercih edebilirler.
Pharmaton 50 Plus, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış bir üründür. Bu özelliği ile Pharmaton 50 Plus, Multivitamin, Minerallerin yanı sıra Omega-3 içermektedir.
Pharmaton, günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek, ayrıca Ginseng G115® içeren multivitamin-mineral takviyesidir. İlaç değil, gıda takviyesidir.
18 yaş altı için, sürekli danıştığınız bir hekimin tavsiyesi / gözetimi ile kullanılması önerilmektedir.
Pharmaton'da kullanılan jelatin sığır kaynaklıdır, Pharmaton ürünlerinde sadece kalite testleri yapılmış ve onaylanmış jelatin kullanılmaktadır.
Hikayeniz için teşekkürler!

Hikayen başarıyla kaydedilmiştir, bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.

Teşekkürler
Pharmaton® Ekibi

Anasayfaya dön
HİKAYENİZİ ANLATIN

Aşağidaki formu doldurun ve Pharmaton® ekibine iletin

Bize kendinizi anlatın.

Bu hikayeyi göndererek içeriğinin adapte edilip Pharmaton® internet sitesinde yayınlanamsını onaylıyorum.
ZORUNLU ALAN