MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır? Pharmaton® ile ilgili merak ettikleriniz burada!

Pharmaton® Vitality® Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115®, 12 vitamin, 6 mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B1, B2, B3, B5, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Magnezyum, Manganez, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B6, B12, C vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan A, B6, B12, C, D vitaminleri ve Demir, Çinko, Bakır, Selenyum, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Günlük kullanıma uygundur.
Pharmaton® Vitality® Tablet; yetişkinlerin kullanımı için uygundur.
Pharmaton® Vitality® Tablet, Pharmaton® Essential Men, Pharmaton® Essential Women ve Pharmaton® 50+ Kapsül içeriğinde bulunan C, B6, B12 vitaminleri ve çinko ve selenyum ile bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
Domuz yağı içermez.


Pharmaton® Vitality®, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir formüldür. Yapılan klinik araştırmalar; vitaminlerin tek tek etkisini değil, formülasyonun oluşturduğu tüm etkileri göstermiştir. Kendi ürünü ile yapılmış klinik çalışması bulunan bir takviye edici gıdadır.
Ginseng, Panax ginseng (L.) olarak belirtilen bitkinin köklerinden elde edilen tıbbi açıdan değerli bir içeriktir. Medikal açıdan ilk kullanımı 5000 yıl öncesine dayanan Ginseng, Çin geleneksel tıbbında yıllardır kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve tıbbi açıdan değerli bulunan türü Panax ginseng’dir. Uzakdoğuda (genellikle Çin ve Kore’de) geniş çapta kullanılmaktadır.
Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her tablette aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Vitality® Tablet’in içeriğinde bulunan Ginseng G115®'in etkinliği birçok klinik çalışma ile kanıtlanmıştır.
Pharmaton® Vitality® Tablet içerisinde bulunan Ginseng'in kesinlikle bir doping maddesi olmadığı bildirilmiştir. Ürünlerimiz profesyonel sporcular tarafından güvenle kullanılabilir. Doping listeleri yıllık olarak güncellendiğinden, mevcut bilgiler için firmamıza ulaşılmasını tavsiye ederiz.
Pharmaton® 50+ Kapsül, 50 yaş ve üzeri yetişkinlere uygun olarak formülize edilmiş, Omega 3 yağ asitleri içeren günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olan takviye edici gıdadır.
Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.
Pharmaton® 50+, içeriği gereği 50 yaş ve üzeri bireyler için tasarlanmıştır fakat bu yaş grubu dışındakiler ve multivitamin, mineral desteği ile birlikte Omega 3 yağ asitleri kullanmak isteyenler de Pharmaton® 50+ Kapsül’ü hekimlerine danışarak tercih edebilirler.
Pharmaton® Vitality® Tablet içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.
Pharmaton® Vitality® Tablet’i hamilelik ve emzirme döneminde önermiyoruz. Emzirme döneminiz sona erdikten sonra, hekiminizin de tavsiyesiyle tekrar başlayabilirsiniz
Pharmaton® Vitality ® Tablet şeker içermemektedir.
Pharmaton® 50+ Kapsül şeker içermemektedir.
Pharmaton® Vitality® Tablet Almanya’da ve İtalya'da, Pharmaton® 50+ İsviçre’de ve Pharmaton® RLX ise Polonyo'da üretilmektedir.
Pharmaton® 100’den fazla ülkede bulunmakta ve güvenle kullanılmaktadır.
Yapılan araştırmalarda, Pharmaton®’un bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Pharmaton® kullanımından doğan yan etki şikayetlerinizi https://www.pharmaton.com.tr/bize-ulasin adresinde bulunan iletişim formu ile tarafımıza iletebilirsiniz.
Yapılan çalışmamızda, ortalama 4 haftalık bir sürede etkisinin görülmesi beklenmektedir, ancak elbette kişiden kişiye bu etki süresi değişebilmektedir.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarımız;
- Pharmaton® Vitality® 30 Tablet: 377.90 TL
- Pharmaton® Vitality® 60 Tablet: 645.90 TL
- Pharmaton® Vitality® 100 Tablet: 887.90 TL
- Pharmaton® RLX 30 Tablet: 377.90 TL
- Pharmaton® Essential Women 30 Tablet: 377.90 TL
- Pharmaton® Essential Men 30 Tablet: 377.90 TL
- Pharmaton® 50+ 30 Kapsül: 415.90 TL
- Pharmaton® 50+ 60 Kapsül: 759.90 TL
Pharmaton® gıda takviyesinin tek yetkili satıcısı eczanelerdir. Ürün kalitesi ve güvenliliğinin temini açısından ürünü eczanelerden almanızı öneririz. Pharmaton® takviye edici gıdayı, satın alabileceğiniz en yakın eczane için https://www.pharmaton.com.tr/nereden-satin-alabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirim?

Pharmaton®’u eczanelerden satın alabilirsiniz.

Size en yakın eczaneyi bulmak için tıklayın.

Eczane bul