Nereden Satın Alırım?

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır? Pharmaton® ile ilgili merak ettikleriniz burada!

Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek, ayrıca Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir.
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet erişkin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur, 18 yaş altı için sürekli danıştığınız bir hekimin tavsiyesi ve/veya gözetimi ile kullanılması önerilmektedir.
Pharmaton® Kapsül'ü 3-4 aylık bir sürede kullandıktan sonra 1-2 hafta ara vermenizi öneririz. Verilen aranın ardından hekiminiz de uygun görürse tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanım şekli her gün (tercihen sabah ve tok karnına) bir adet kapsül şeklindedir.
Pharmaton® Kapsül'ün Ginseng G115® içeren formülü, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir üründür. Diğer bir deyişle, Pharmaton® Kapsül ile klinik araştırmalar yapılmış ve sonuçlar, vitaminlerin tek tek etkisini değil, formülasyonun oluşturduğu tüm etkileri göstermiştir. Bu açıdan da kendi ürünüyle yapılmış klinik çalışması bulunan bir takviye edici gıdadır.
Ginseng, Panax ginseng (L.) olarak belirtilen bitkinin köklerinden elde edilen tıbbi açıdan değerli bir içeriktir. Medikal açıdan ilk kullanımı 5000 yıl öncesine dayanan Ginseng, Çin geleneksel tıbbında yıllardır kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve tıbbi açıdan değerli bulunan türü Panax ginseng’dir. Uzakdoğuda (genellikle Çin ve Kore’de) geniş çapta kullanılmaktadır. Tarih boyunca Ginseng, içerisindeki maddeler sayesinde, fiziksel ve zihinsel performansı artırmaya yardımcı olmak için kullanılmıştır.
Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet içerisinde bulunan Ginseng'in kesinlikle bir doping maddesi olmadığı bildirilmiştir. Ürünlerimiz profesyonel sporcular tarafından güvenle kullanılabilir. Doping listeleri yıllık olarak güncellendiğinden, mevcut bilgiler için firmamıza ulaşılmasını tavsiye ederiz.
Pharmaton® 50 Plus Kapsül, 50 yaş ve üzeri yetişkinlere uygun olarak formülize edilmiş, Omega 3 yağ asitleri içeren günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olan takviye edici gıdadır.
Pharmaton® 50 Plus, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50 Plus, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.
Pharmaton® 50 Plus, içeriği gereği 50 yaş ve üzeri bireyler için tasarlanmıştır fakat bu yaş grubu dışındakiler ve multivitamin, mineral desteği ile birlikte Omega 3 yağ asitleri kullanmak isteyenler de Pharmaton® 50 Plus Kapsül’ü hekimlerine danışarak tercih edebilirler.
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'i hamilelik ve emzirme döneminde önermiyoruz. Emzirme döneminiz sona erdikten sonra, hekiminizin de tavsiyesiyle tekrar başlayabilirsiniz.
Pharmaton® Kapsül şeker içermemektedir. Pharmaton® Efervesan Tablet ise tablet başına 0,76 mg şeker içermektedir.
Pharmaton® 50 Plus Kapsül şeker içermemektedir.
Pharmaton® Kapsül ve 50 Plus İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.
Pharmaton® 100’den fazla ülkede bulunmakta ve güvenle kullanılmaktadır.
Pharmaton®’un içeriği bitkisel, sentetik ve (dış kısmında bulunan jelatin kısmı) hayvansal kökenlidir.

Pharmaton® Kapsül’de kullanılan jelatin sığır kaynaklıdır, Pharmaton® Kapsül’de sadece kalite testleri yapılmış ve yetkili kurumlarca onaylanmış jelatin kullanılmaktadır.
Pharmaton®’la yapılan klinik çalışmalarda hem kadın hem de erkek kullanıcılar tarafından rahatlıkla tüketildiği görülmüştür. Cinsiyetten bağımsız olarak güvenle kullanılabilir.
Yapılan araştırmalarda, Pharmaton®’un bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Pharmaton® kullanımından doğan yan etki şikayetlerinizi https://www.pharmaton.com.tr/bize-ulasin adresinde bulunan iletişim formu ile tarafımıza iletebilirsiniz.
Yapılan çalışmamızda, ortalama 4 haftalık bir sürede etkisinin görülmesi beklenmektedir, ancak elbette kişiden kişiye bu etki süresi değişebilmektedir.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarımız;
- Pharmaton® 20 Efervesan Tablet: 54,90 TL
- Pharmaton® 30 Kapsül: 64,90 TL
- Pharmaton® 60 Kapsül: 119,90
- Pharmaton® 100 Kapsül: 164,90
- Pharmaton® 50 Plus 30 Kapsül: 74,90
- Pharmaton® 50 Plus 60 Kapsül: 137,90
Pharmaton® gıda takviyesinin tek yetkili satıcısı eczanelerdir. Ürün kalitesi ve güvenliliğinin temini açısından ürünü eczanelerden almanızı öneririz. Pharmaton® takviye edici gıdayı, satın alabileceğiniz en yakın eczane için https://www.pharmaton.com.tr/fiyatlar-satin-al linkini ziyaret edebilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirim?

Pharmaton®’u eczanelerden satın alabilirsiniz.

Size en yakın eczaneyi bulmak için tıklayın.

Eczane bul