MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır? Pharmaton® ile ilgili merak ettikleriniz burada!

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet; erişkin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Yoğun ve stresli bir yaşam temposuna sahip, aktif yaşayan herkesin kullanımına uygundur.
Pharmaton® Vitality Kapsül’ü 3-4 aylık bir sürede kullandıktan sonra 1-2 hafta ara vermenizi öneririz. Her gün sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir
Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
Gluten içermez, çölyak hastaları için uygundur. Domuz yağı içermez.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet’in Ginseng G115® içeren formülü, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir formüldür. Yapılan klinik araştırmalar; vitaminlerin tek tek etkisini değil, formülasyonun oluşturduğu tüm etkileri göstermiştir. Kendi ürünü ile yapılmış klinik çalışması bulunan bir takviye edici gıdadır
Ginseng, Panax ginseng (L.) olarak belirtilen bitkinin köklerinden elde edilen tıbbi açıdan değerli bir içeriktir. Medikal açıdan ilk kullanımı 5000 yıl öncesine dayanan Ginseng, Çin geleneksel tıbbında yıllardır kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve tıbbi açıdan değerli bulunan türü Panax ginseng’dir. Uzakdoğuda (genellikle Çin ve Kore’de) geniş çapta kullanılmaktadır. Tarih boyunca Ginseng, içerisindeki maddeler sayesinde, fiziksel ve zihinsel performansı artırmaya yardımcı olmak için kullanılmıştır.
Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet içerisinde bulunan Ginseng'in kesinlikle bir doping maddesi olmadığı bildirilmiştir. Ürünlerimiz profesyonel sporcular tarafından güvenle kullanılabilir. Doping listeleri yıllık olarak güncellendiğinden, mevcut bilgiler için firmamıza ulaşılmasını tavsiye ederiz.
Pharmaton® 50+ Kapsül, 50 yaş ve üzeri yetişkinlere uygun olarak formülize edilmiş, Omega 3 yağ asitleri içeren günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olan takviye edici gıdadır.
Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.
Pharmaton® 50+, içeriği gereği 50 yaş ve üzeri bireyler için tasarlanmıştır fakat bu yaş grubu dışındakiler ve multivitamin, mineral desteği ile birlikte Omega 3 yağ asitleri kullanmak isteyenler de Pharmaton® 50+ Kapsül’ü hekimlerine danışarak tercih edebilirler.
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet’i hamilelik ve emzirme döneminde önermiyoruz. Emzirme döneminiz sona erdikten sonra, hekiminizin de tavsiyesiyle tekrar başlayabilirsiniz
Pharmaton® Vitality Kapsül şeker içermemektedir. Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet ise tablet başına 0,76 mg şeker içermektedir.
Pharmaton® 50+ Kapsül şeker içermemektedir.
Pharmaton® Kapsül ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.
Pharmaton® 100’den fazla ülkede bulunmakta ve güvenle kullanılmaktadır.
Pharmaton®’un içeriği bitkisel, sentetik ve (dış kısmında bulunan jelatin kısmı) hayvansal kökenlidir.

Pharmaton® Kapsül’de kullanılan jelatin sığır kaynaklıdır, Pharmaton® Kapsül’de sadece kalite testleri yapılmış ve yetkili kurumlarca onaylanmış jelatin kullanılmaktadır.
Yapılan araştırmalarda, Pharmaton®’un bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Pharmaton® kullanımından doğan yan etki şikayetlerinizi https://www.pharmaton.com.tr/bize-ulasin adresinde bulunan iletişim formu ile tarafımıza iletebilirsiniz.
Yapılan çalışmamızda, ortalama 4 haftalık bir sürede etkisinin görülmesi beklenmektedir, ancak elbette kişiden kişiye bu etki süresi değişebilmektedir.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarımız;
- Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet 20 Kapsül: 80,00 TL
- Pharmaton® Vitality 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Vitality 60 Kapsül: 175,00 TL
- Pharmaton® Vitality 100 Kapsül: 225,00 TL
- Pharmaton® Essential Daily 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Essential Women 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Essential Men 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® 50+ 30 Kapsül: 105,00 TL
- Pharmaton® 50+ 60 Kapsül: 200,00 TL
Pharmaton® gıda takviyesinin tek yetkili satıcısı eczanelerdir. Ürün kalitesi ve güvenliliğinin temini açısından ürünü eczanelerden almanızı öneririz. Pharmaton® takviye edici gıdayı, satın alabileceğiniz en yakın eczane için https://www.pharmaton.com.tr/nereden-satin-alabilirim linkini ziyaret edebilirsiniz.

Nereden Satın Alabilirim?

Pharmaton®’u eczanelerden satın alabilirsiniz.

Size en yakın eczaneyi bulmak için tıklayın.

Eczane bul