PHARMATON® RLX

Pharmaton® RLX Tablet Magnezyum, Rodiola Ekstresi ve Yeşil Çay Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıdadır. 3’lü formülü ile gün boyunca daha iyi hissetmenize yardımcı olur. 1,3,4

KİMLER KULLANABİLİR

Gün boyunca daha iyi hissetmek isteyen bireyler

İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Teadiola (standardize Rhodiola & Yeşil Çay ekstreleri), Magnezyum ve Vitamin B Kompleksinin kombinasyonunu içeren 3’lü formüldür. İçerdiği Magnezyum, Vitamin B6 ve Vitamin B12 ile yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. 3,4

Gün boyunca daha iyi hissetmenize yardımcı olur! 1,3,4

Etkisi hızlı başlar ve gün boyu devam eder. 3

Patentli Teadiola ekstresi içeren Pharmaton RLX'ın etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. 3,4

Pharmaton RLX gün içerisinde sersemlik/uyku hali yapmaz. 4

Günde 1 Pharmaton®; sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir. 11 yaştan itibaren kullanımı uygundur.Referanslar;

1) Magnezyum & Vit B12 & Vit B6 : Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

2) Vit B9: Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

3) Boyle et. al, A combination of green tea, rhodiola, magnesium and B vitamins modulates brain activity and protects against the effects of induced social stress in healthy volunteers, Nutritional Neuroscience, 2021.

4) Noah et. al, Effect of a Combination of Magnesium, B Vitamins, Rhodiola, and Green Tea (L-Theanine) on Chronically Stressed Healthy Individuals-A Randomized, Placebo-Controlled Study, Nutrients, 2022.

NEDEN STRES OLURUZ?

Ekonomik Kaygılar
İş Stresi
İş Yükü
Ani Değişimler
Sınavlar
Trafik
Aşırı Yorgunluk
Ailevi Problemler
Kendine Vakit Ayıramama

STRESİN VÜCUDUMUZA ETKİLERİ

Anksiyete / Kaygı
Gerginlik
Bunalmışlık
Yorgunluk
Mod Düşüklüğü
Odaklanamama
Kaşıntı
Üzgün Hissetme hali

İÇİNDEKİLER

Etken madde Miktar (1 Tablet) %BRD
Magnezyum 150 mg %40
Rodiola ekstresi
(11,1 mg Rosavin içerir.)
222 mg
Yeşil çay ekstresi
(50 mg L-teanin içerir.)
125 mg
Vitamin B6 0,7 mg %50
Folik asit 100 μg %50
Vitamin B12 1,25 μg %50

BRD: Beslenme referans değeri

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality® Tablet nedir ve ne işe yarar?

Pharmaton® Vitality® Tablet, etkinliği klinik olarak kanıtlanmış Ginseng G115®, 12 vitamin, 6 mineral içeren Takviye Edici Gıdadır. İçeriğinde bulunan C, B1, B2, B3, B5, B6, B12 vitaminleri ve Biotin, Demir, Magnezyum, Manganez, Bakır normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B6, B12, C vitaminleri ve Folik Asit, Demir yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. İçeriğinde bulunan A, B6, B12, C, D vitaminleri ve Demir, Çinko, Bakır, Selenyum, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Günlük kullanıma uygundur.

Ginseng G115® nedir? Ginseng'ten farkı nedir?

Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her tablette aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Vitality® Tablet’in içeriğinde bulunan Ginseng G115®'in etkinliği birçok klinik çalışma ile kanıtlanmıştır.

Pharmaton® 50+ kimler tarafından kullanılabilir?

Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.

Pharmaton® bağışıklığı güçlendirir mi?

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® markalı ürünler nerede üretilmektedir?

Pharmaton® Vitality® Tablet Almanya’da, Pharmaton® 50+ İsviçre’de üretilmektedir.