PHARMATON® ESSENTIAL WOMEN

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ GÜNLÜK ENERJİ

12 vitamin, 6 mineral ile günlük temel besin ihtiyacına destek olur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, normal saç, tırnak ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Dengesiz ve düzensiz beslenen, diyet yapan, vitamin ve mineral desteğine ihtiyaç duyan, bağışıklığını desteklemek isteyen kadınlar

İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Günde 1 Pharmaton®. Daha Güçlü Bağışıklık, Daha Fazla Sen!

Pharmaton® Essential Women; 12 vitamin, 6 mineral ile günlük temel besin ihtiyacına destek olur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, normal saç, tırnak ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

Günde 1 Pharmaton®; sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir. Kadınların günlük kullanımına uygundur.

İÇİNDEKİLER

İçindekiler Miktar (1 Tablet)
Vitaminler
Vitamin C 80 mg
Vitamin E 12 mg α-TE
Beta karoten 4.79 mg
Vitamin B3 (niasin) 17.5 mg NE
Vitamin B5 (pantotenik asit) 6.3 mg
Biotin 50 μg
Vitamin B6 (piridoksin) 2.8 mg
Folik Asit 300 μg
Vitamin B12 (kobalamin) 3 μg
Vitamin B1 (tiamin) 2.1 mg
Vitamin B2 (riboflavin) 2.2 mg
Vitamin D 5 μg
Mineraller
Magnezyum 56.25 mg
Demir 8.3 mg
Selenyum 55 μg
Çinko 10 mg
Manganez 2 mg
Bakır 1000 μg

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet nedir ve ne işe yarar?

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Ginseng G115® nedir? Ginseng'ten farkı nedir?

Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

Pharmaton® 50+ kimler tarafından kullanılabilir?

Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.

Pharmaton® bağışıklığı güçlendirir mi?

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® markalı ürünler nerede üretilmektedir?

Pharmaton® Kapsül ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.