PHARMATON® 50+

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ GÜNLÜK ENERJİ

8 Vitamin, 4 mineral ve Omega 3 ile günlük temel besin ihtiyaçlarını karşılar, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

KİMLER KULLANABİLİR

Yoğun bir yaşam temposuna sahip, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal bağışıklık sistemine katkıda bulunmak isteyen 50 yaş üzeri herkes

İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Günde 1 Pharmaton®. Daha Güçlü Bağışıklık, Daha Fazla Sen!

Pharmaton® 50+, 8 Vitamin, 4 mineral ve Omega 3 ile günlük temel besin ihtiyaçlarını karşılar, normal enerji oluşum metabolizmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Günde 1 Pharmaton®; sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir. 50 yaş ve üzeri herkesin günlük kullanımına uygundur.

Omega 3 yağ asitleri içerikleri olan EPA ve DHA kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bu içerikler, kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur.

Pharmaton® 50+’ta bulunan yağ asitleri trigliserit formunda bulunur.

İÇİNDEKİLER

İçindekiler Miktar (1 Tablet)
Vitaminler
Vitamin B1 (Tiamin) 1.13 mg NE
Vitamin B2 (Riboflavin) 1.6 mg
Vitamin B6 (Piridoksin) 1.65 mg
Vitamin B12 (Kabalamin) 1.0 μg
Vitamin C 90 mg
Vitamin D 5 μg
Vitamin E 10 mg α-TE
Folik asit 200 μg
Mineraller
Çinko 5.0 mg
Bakır 500 μg
Demir 5.0 μg
Selenyum 50 μg

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet nedir ve ne işe yarar?

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Ginseng G115® nedir? Ginseng'ten farkı nedir?

Ginseng G115®, Panax ginseng (L.) türünün içeriğinde bulunan ve fayda gösteren kısımlarının yoğunlaştırılmış halinin özel tekniklerle oluşturulmasıyla elde edilmiştir. Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in içeriğinde bulunan Ginseng G115®, patentli ve standardize edilmiştir. Yani her kapsülde aynı miktar Ginseng G115® özütü bulunmasını garantiler. Böylece her gün aynı miktarı kullanıcıya garantilemesiyle, Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet'in aynı kalitede bir içerik sunmasını sağlar. Pharmaton® Kapsül’ün Ginseng G115® içeriği ile etkinliği, 30’un üzerinde klinik çalışmayla kanıtlanmıştır.

Pharmaton® 50+ kimler tarafından kullanılabilir?

Pharmaton® 50+, 50 yaş ve üzeri tüm bireylerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir üründür. Pharmaton® 50+, Omega 3 içeriğinin yanı sıra multivitamin ve mineraller içermektedir.

Pharmaton® bağışıklığı güçlendirir mi?

Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

Pharmaton® markalı ürünler nerede üretilmektedir?

Pharmaton® Kapsül ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.