Nereden Satın Alırım?

Pharmaton® ilaç değil, takviye edici gıdadır. Ürünün kalitesi, taşıma ve saklama koşullarının en uygun temini için, ürünü eczanelerden almanızı öneririz.

Aşağıdaki haritadan size en yakın eczaneyi bulabilirsiniz.

MERAK ETTİKLERİNİZ

Pharmaton® Hakkında

Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet, Ginseng G115® içeren multivitamin ve mineral içeren gıda takviyesidir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı karşılamaya destek olabilecek multivitamin ve mineraller içerir. İhtiyaç duyulan normal enerji oluşum metabolizmasına, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet; erişkin ve yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Yoğun ve stresli bir yaşam temposuna sahip, aktif yaşayan herkesin kullanımına uygundur.
Pharmaton® Vitality Kapsül ve Efervesan Tablet’in Ginseng G115® içeren formülü, klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmış bir formüldür. Yapılan klinik araştırmalar; vitaminlerin tek tek etkisini değil, formülasyonun oluşturduğu tüm etkileri göstermiştir. Kendi ürünü ile yapılmış klinik çalışması bulunan bir takviye edici gıdadır
Pharmaton® içeriğinde bulunan C Vitamini, B6, B12, çinko, selenyum bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.
Gluten içermez, çölyak hastaları için uygundur. Domuz yağı içermez.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarımız;
- Pharmaton® Vitality Efervesan Tablet 20 Kapsül: 80,00 TL
- Pharmaton® Vitality 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Vitality 60 Kapsül: 175,00 TL
- Pharmaton® Vitality 100 Kapsül: 225,00 TL
- Pharmaton® Essential Daily 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Essential Women 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® Essential Men 30 Kapsül: 95,00 TL
- Pharmaton® 50+ 30 Kapsül: 105,00 TL
- Pharmaton® 50+ 60 Kapsül: 200,00 TL
Pharmaton® Kapsül ve 50+ İsviçre’de, Pharmaton Efervesan Tablet ise İtalya’da üretilmektedir.
Pharmaton® Vitality Kapsül’ü 3-4 aylık bir sürede kullandıktan sonra 1-2 hafta ara vermenizi öneririz. Her gün sabahları tercihen kahvaltıda su ile tüketilmelidir
Pharmaton® Kapsül ve Efervesan Tablet içerisinde gluten bulunmamaktadır ve çölyak hastaları için kullanımı uygundur.
Tüm Soruları Görüntüle